Ние го прoдаваме Bашиот сон, пронајдете го тука!

BMW 730 D

ImageHandler (39)
Дизел - Автоматски менyвач
€39,990 - Тетово

Колата има нови гуми Рун-Флат. Можна е замена за Стан во Скопје…

Повеќе информации
2010 година4 Врати165000 Километри

TOYOTA YARIS -01 1.0 VVTI

ImageHandler (33)
Бензин - Рачен менyвач
€2,790 - Скопје

ПРОДАВАМ ТОЈОТА ЈАРИС 2001 ГОД 1.0 ВВТИ РЕГИСТРИРАНО ДО 26.08.2016 ВО ОДЛИЧНА…

Повеќе информации
2001 година5 Врати4 Цилиндри195000 Километри

VW TOUAREG R5 175 HP -05

ImageHandler (30)
Дизел - Автоматски менyвач
€7,500 - Кочани

ГОД.НА ПРОИЗВОДСТВО 2004 КОЖЕН САЛОН ВО ЦРНА БОЈА КОЖЕН ВОЛАН СО КОМАНДИ,…

Повеќе информации
2005 година5 Врати4 Цилиндри215000 Километри

Ауди А3 Атракшн -13

ImageHandler (1)
Дизел - Рачен менyвач
€17,000 - Скопје

Ауди А3 Атракшн 1.6ТДИ 110кс Редовно сервисирана во Порше Македонија. Поминато 30.000км…

Повеќе информации
2013 година29999 Километри

ШКОДА ФАБИА 1.2 БЕНЗИН+ПЛИН АТЕСТ-08 НЕУВЕЗЕНА ФУЛ

ImageHandler (23)
Бензин - Рачен менyвач
€3,299 - Скопје

ШКОДА.ФАБИА.1.2.БЕНЗИН+ПЛИН.АТЕСТ.2008.ГОД КЛИМА ЕЛЕКТРИКА ЦЕНТРАЛНО БОРД-КОМПЈУТЕР АБС.АИРБАГА 15.АЛУ,БАНДАЖИ 4.НОВИ.ГУМИ СЕРВИСИРАНО ХАЛОГЕНКИ ЦД-РАДИО 2.ОРИГИНАЛНИ.КЛУЧЕВИ…

Повеќе информации
2008 година5 Врати4 Цилиндри145000 Километри